Монитор Monitor LED Samsung LS55CG970NUXDU Odyssey G97NC, 55″ UHD Curved 1000R 16:9 (3840×2160) VA 165Hz, 600 cd/㎡, 1m:1, HDR 10 +, 1ms (GTG), 178/178, FS, 1xDP 3xHDMI, 2xUSB 2.0, 60W 2.2.2Ch, 3.5 Jack, Tilt/Pivot/Swivel/HeightAdj (300mm), Remote, 2Y
3,099.00  с ДДС / 6,061.12 лв.
Код: LS55CG970NUXDU-14_A Категория: Етикет:
Време на доставка: 1 ден
Времето за доставка е 1 дeн
Наличности: налично във външен склад
Характеристики:
Големина на използваната част от екрана : 55″
Вид матрица : VA
Тип на резбата : Dot Pitch
Големина на точката : 0.317 мм
Поддържани цветове : 1.07B
Динамичен контраст : Mega DCR
Макс. хоризонтален ъгъл : 178 °
Макс. вертикален ъгъл : 178 °
Изображение – съотношение на размерите : 16:9
Ергономични функции : Наклон, Регулиране на височината, Въртене около оста, Завъртане
Радиус на кривата : 1000R
Формат на говорителите : Вграден
Изходна мощност : 60 W
Слушалки : 1 (3.5 мм мини жак)
Тип захранване : Захранващ модул
Максимално входно напрежение : 240 V
Минимално входно напрежение : 100 V
Максимална входна честота : 60 Hz
Минимална входна честота : 50 Hz
Видове монтаж : Десктоп/За монтаж на стена
Монтажни възможности на плосък панел : 200x200mm
Съвместими стандарти за монитор : VESA FDMI
Максимална температура на околната среда : 40 °C
Минимална температура на околната среда : 0 °C
Макс. влажност на околния въздух : 80 %
Мин. работна влажност на въздуха : 10 %
Тегло : 41.5 кг
Гаранционни продукти – подлежащи на връщане : Да
Критерии за валидност на гаранцията : Сериен номер
Тегло на пакет – Бруто (кг) : 15 кг
Retail Packaging Net Weight Carton : 0 кг
Retail Packaging Net Weight Plastic : 0 кг
E
Тегло 21.1 кг
Марка
Цвят
Гаранция
usb-портове
Мрежа
Резолюция
Кабели
hdmi-порт
Време на доставка
Бележка при доставка
Времето за доставка е 1 дeн
Наличности
налично във външен склад
Монитор Monitor LED Samsung LS55CG970NUXDU Odyssey G97NC 55" UHD Curved 1000R 16:9 (3840x2160) VA 165Hz 600 cd/㎡ 1m:1 HD