Монитор Monitor LED Samsung LS32BG650EUXEN Odyssey G65B, 32 WQHD Curved 1000R 16:9 (2560×1440) VA 240Hz, 350 cd/2, 2500:1, HDR600, 1ms (GTG), 178/178, FS Premium Pro, G-Sync Compatible, 2xHDMI 2.1, 1xDP 1.4, 1xUSB 3.0, 1xUSB 2.0, RJ-45, WiFi, BT, Spe
269.00  с ДДС / 526.13 лв.
Код: LS32BG650EUXEN_A Категория: Етикет:
Време на доставка: 1 ден
Времето за доставка е 1 дeн
Наличности: налично във външен склад
Монитор Monitor LED Samsung LS32BG650EUXEN Odyssey G65B, 32 WQHD Curved 1000R 16:9 (2560×1440) VA 240Hz, 350 cd/2, 2500:1, HDR600, 1ms (GTG), 178/178, FS Premium Pro, G-Sync Compatible, 2xHDMI 2.1, 1xDP 1.4, 1xUSB 3.0, 1xUSB 2.0, RJ-45, WiFi, BT, Speakers 2x5W, Tilt/Swivel/Pivot/HeightAdj (120mm), VESA 100×100, 2Y
Характеристики:
Вид матрица : VA
Големина на използваната част от екрана : 32″
Радиус на кривата : 1000R
Тип на резбата : Dot Pitch
Големина на точката : 0.2767 мм
Поддържани цветове : 1.0B
Макс. хоризонтален ъгъл : 178 °
Макс. вертикален ъгъл : 178 °
Изображение – съотношение на размерите : 16:9
Ергономични функции : Rotate, Наклон, Регулиране на височината, Въртене около оста, Завъртане
Цветова гама : DCI-P3 95%
Формат на говорителите : Вграден
Слушалки : 1 (3.5 мм мини жак)
Тип захранване : Захранващ адаптер
Максимална входна честота : 60 Hz
Максимално входно напрежение : 240 V
Минимална входна честота : 50 Hz
Минимално входно напрежение : 100 V
Консумирана енергия в режим на готовност : 0.5 W
Видове монтаж : Десктоп/За монтаж на стена
Монтажни възможности на плосък панел : 100x100mm
Съвместими стандарти за монитор : VESA FDMI
Максимална температура на околната среда : 40 °C
Минимална температура на околната среда : 0 °C
Макс. влажност на околния въздух : 80 %
Мин. работна влажност на въздуха : 10 %
Тегло : 7.4 кг
Гаранционни продукти – подлежащи на връщане : Да
Критерии за валидност на гаранцията : Сериен номер
Тегло на пакет – Бруто (кг) : 10.1 кг
Брой в пак
Тегло 5.5 кг
Марка
Цвят
Гаранция
Мрежа
Резолюция
Кабели
hdmi-порт
Време на доставка
Бележка при доставка
Времето за доставка е 1 дeн
Наличности
налично във външен склад
Монитор Monitor LED Samsung LS32BG650EUXEN Odyssey G65B 32 WQHD Curved 1000R 16:9 (2560x1440) VA 240Hz 350 cd/2 2500:1 H