Монитор Monitor LED Samsung LS49CG950EUXEN Odyssey G95C, 49″ DQHD Curved 1000R 32:9 (5120×1440) VA 240Hz, 450 cd/㎡, 2500:1, HDR1000, 1ms (GTG), 178/178, FS Premium Pro, 1xDP 2xHDMI, 2xUSB 3.0 , 3.5 Jack, Tilt/Swivel/HeightAdj (120mm), VESA 100×100, 2
729.00  с ДДС / 1,425.80 лв.
Код: LS49CG950EUXEN-14_A Категория: Етикет:
Време на доставка: 1 ден
Времето за доставка е 1 дeн
Наличности: налично във външен склад
Монитор Monitor LED Samsung LS49CG950EUXEN Odyssey G95C, 49″ DQHD Curved 1000R 32:9 (5120×1440) VA 240Hz, 450 cd/㎡, 2500:1, HDR1000, 1ms (GTG), 178/178, FS Premium Pro, 1xDP 2xHDMI, 2xUSB 3.0 , 3.5 Jack, Tilt/Swivel/HeightAdj (120mm), VESA 100×100, 2Y
Характеристики:
Големина на използваната част от екрана : 49″
Вид матрица : VA
Тип на резбата : Dot Pitch
Големина на точката : 0.234 мм
Поддържани цветове : 1.07B
Динамичен контраст : Mega DCR
Макс. хоризонтален ъгъл : 178 °
Макс. вертикален ъгъл : 178 °
Изображение – съотношение на размерите : 32:9
Ергономични функции : Наклон, Регулиране на височината
Радиус на кривата : 1000R
Многоканален преглед : Picture-by-Picture (PBP)
Слушалки : 1 (3.5 мм мини жак)
Тип захранване : Захранващ модул
Максимално входно напрежение : 240 V
Минимално входно напрежение : 100 V
Видове монтаж : Десктоп/За монтаж на стена
Монтажни възможности на плосък панел : 100x100mm
Съвместими стандарти за монитор : VESA FDMI
Максимална температура на околната среда : 40 °C
Минимална температура на околната среда : 10 °C
Макс. влажност на околния въздух : 80 %
Мин. работна влажност на въздуха : 10 %
Тегло : 15.6 кг
Гаранционни продукти – подлежащи на връщане : Да
Критерии за валидност на гаранцията : Сериен номер
Тегло на пакет – Бруто (кг) : 11 кг
Retail Packaging Net Weight Carton : 0 кг
Retail Packaging Net Weight Plastic : 0 кг
EAN: 8806095234908
Тегло 10.6 кг
Марка
Цвят
Гаранция
Резолюция
Кабели
hdmi-порт
Време на доставка
Бележка при доставка
Времето за доставка е 1 дeн
Наличности
налично във външен склад
Монитор Monitor LED Samsung LS49CG950EUXEN Odyssey G95C 49" DQHD Curved 1000R 32:9 (5120x1440) VA 240Hz 450 cd/㎡ 2500:1