Монитор Monitor LED Samsung LS24D406GAUXEN S40GD, 24″ FHD FLAT 16:9 (1920×1080) IPS 100Hz, 250 cd/m2, 1000:1, 5ms, 178/178, 1xDP 2xHDMI, USB Hub 2xUSB TypeA, 3.5 jack Tilt, Pivot, Rotate, Height Adjust, VESA 100×100, 2Y
129.00  с ДДС / 252.30 лв.
Код: LS24D406GAUXEN_A Категория: Етикет:
Време на доставка: 1 ден
Времето за доставка е 1 дeн
Наличности: налично във външен склад
Характеристики:
Вид матрица : IPS
Големина на използваната част от екрана : 24″
Тип на резбата : Dot Pitch
Големина на точката : 0.276 мм
Поддържани цветове : 16.7M
Макс. хоризонтален ъгъл : 178 °
Макс. вертикален ъгъл : 178 °
Изображение – съотношение на размерите : 16:9
Ергономични функции : Наклон, Регулиране на височината, Въртене около оста, Завъртане
Цветова гама : NTSC 72%
Формат на говорителите : Вграден
Изходна мощност : 1 W
Слушалки : 1 (3.5 мм мини жак)
Тип захранване : Захранващ модул
Максимална входна честота : 60 Hz
Максимално входно напрежение : 240 V
Минимална входна честота : 50 Hz
Минимално входно напрежение : 100 V
Консумирана енергия в режим на готовност : 0.5 W
Видове монтаж : Десктоп/За монтаж на стена
Монтажни възможности на плосък панел : 100x100mm
Съвместими стандарти за монитор : VESA FDMI, TCO
Максимална температура на околната среда : 40 °C
Минимална температура на околната среда : 10 °C
Макс. влажност на въздуха (без конденз) : 80 %
Мин. влажност на въздуха (без конденз) : 10 %
Тегло : 3.5 кг
Гаранционни продукти – подлежащи на връщане : Да
Критерии за валидност на гаранцията : Сериен номер
Широчина на пакет (мм) : 1 мм
Височина на пакет (мм) : 1 мм
Тегло на пакет – Бруто (кг) : 6 кг
Retail Packaging Net Weight Carton : 0 кг<
Тегло 2.3 кг
Марка
Цвят
Гаранция
usb-портове
Резолюция
Кабели
hdmi-порт
Време на доставка
Бележка при доставка
Времето за доставка е 1 дeн
Наличности
налично във външен склад
Монитор Monitor LED Samsung LS24D406GAUXEN S40GD 24" FHD FLAT 16:9 (1920x1080) IPS 100Hz 250 cd/m2 1000:1 5ms 178/178 1x