Zalman захранване PSU MegaMax 500W 80+ ZM500-TXII
НА СКЛАД : Да
ПРОИЗВОДИТЕЛ : Zalman
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК : 500 W
ФОРМАТ : ATX
ТИП : Active PFC
СЕРТИФИКАТИ :
– 80 PLUS 230V EU;
– Ecodesign under 1 W standby – ErP Lot 6 certified;ЕФЕКТИВНОСТ : 86.5%
КОНЕКТОРИ :
– 4+4 Pin ATX/EPS x 1;
– 20+4 Pin ATX x 1;
– Floppy connector;
– Molex x 3;
– PCI-Express 6+2 pin x 2;
– SATA x 6;ОХЛАЖДАНЕ : 120 mm вентилатор
ЦВЯТ : Черен
РАЗМЕРИ : 140 x 150 x 86 mm ( L x W x H)
ТЕГЛО : 1.63 kg
ДРУГИ : Protection: OVP/ UVP/ OPP/ SCP
48.91  с ДДС / 95.66 лв.
Време на доставка: 1 дeн
Времето за доставка е 1 дeн
Наличности: налично във външен склад
Налични 1
ПРОИЗВОДИТЕЛ : Zalman
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ : ZM500-TXII
ФОРМАТ : ATX
ТИП : Active PFC
СЕРТИФИКАТИ : 80 PLUS 230V EU
Ecodesign under 1 W standby – ErP Lot 6 certified
ЕФЕКТИВНОСТ : 86.5%
SATA x 6
Molex x 3
Floppy connector
4+4 Pin ATX/EPS x 1
20+4 Pin ATX x 1
ОХЛАЖДАНЕ : 120 mm вентилатор
ЦВЯТ : Черен
ТЕГЛО : 1.63 kg
ГАРАНЦИЯ : 36 месеца
БАРКОД EAN-13 : 8809213765827
EAN: 8809213765827
Тегло 1.845 кг
Марка
Гаранция
Цвят
product_type
Време на доставка
Бележка при доставка
Наличности
налично във външен склад