Orico кутия за диск Storage – Case – 3.5 inch USB-A black – DDL35-U3-EU-BK
НА СКЛАД : Да
ПРОИЗВОДИТЕЛ : Orico
ТИП : Външна кутия 3.5" за харддиск
ИНТЕРФЕЙС : USB-A 3.0
ПОРТОВЕ : SATA3
Х-КА 1 : Transfer Protocol: 5Gbps
Х-КА 2 : Support Capacity: 18 TB
Х-КА 3 : Data Cable: USB-A to -B (5Gbps), 1M Length
Х-КА 4 : Power: 12V 2A (Included)
Х-КА 5 : Support System: Windows/Linux/Mac OS/Android
Х-КА 6 : Material: Alloy+ABS
РАЗМЕРИ : 186 x 118 x 31.4 mm
ЦВЯТ : Черен
21.64  с ДДС / 42.32 лв.
Време на доставка: 1 дeн
Времето за доставка е 1 дeн
Наличности: налично във външен склад
Налични 1
ПРОИЗВОДИТЕЛ : Orico
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ : DDL35-U3-EU-BK-BP-HW
ИНТЕРФЕЙС : USB-A 3.0
ПОРТОВЕ : SATA3
Х-КА 6 : Material: Alloy+ABS
РАЗМЕРИ : 186 x 118 x 31.4 mm
ЦВЯТ : Черен
ГАРАНЦИЯ : 24 месеца
БАРКОД EAN-13 : 6942227118806
EAN: 6942227118806
Тегло 0.510 кг
Марка
Гаранция
Цвят
product_type
Време на доставка
Бележка при доставка
Наличности
налично във външен склад