Evercool Вентилатор Fan 120x120x25 2Ball (2000 RPM) EC12025M12BA
НА СКЛАД : Да
ПРОИЗВОДИТЕЛ : Evercool
РАЗМЕР(мм) : 120 x 120 x 25 mm
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) : 2000 RPM
ВОЛТАЖ : 12 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ : 2 Ball Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК : 79.14 CFM / 134.46 m3/h
АМПЕРАЖ (A) : 0.28 A
МОЩНОСТ (W) : 3.36 W
НИВО НА ШУМ : <36 dBA
КОНЕКТОР : 3 pin
ЖИВОТ В ЧАСОВЕ : 50000
7.61  с ДДС / 14.88 лв.
Код: mt_344d Категория: Етикет:
Време на доставка: 1 дeн
Времето за доставка е 1 дeн
Наличности: налично във външен склад
Налични 1
ПРОИЗВОДИТЕЛ : Evercool
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ : EC12025M12BA
РАЗМЕР(мм) : 120 x 120 x 25 mm
ВОЛТАЖ : 12 V DC
ВЪЗДУШЕН ПОТОК : 79.14 CFM
АМПЕРАЖ (A) : 0.28 A
МОЩНОСТ (W) : 3.36 W
НИВО НА ШУМ : <36 dBA
КОНЕКТОР : 3 pin