1stPlayer захранване PSU ATX 3.1 750W – ACK Silver – PS-750BA7
НА СКЛАД : Да
ПРОИЗВОДИТЕЛ : 1stPlayer
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК : 750 W
ФОРМАТ : ATX 3.1
ТИП : Active PFC
СЕРТИФИКАТИ :
– 80PLUS SILVER;
– CE;
– Cybenetics Silver Certified;ЕФЕКТИВНОСТ : 90.33%
КОНЕКТОРИ :
– 4+4 Pin ATX/EPS x 2;
– 20+4 Pin ATX x 1;
– Molex x 2;
– PCI-E 5.1 x 1;
– PCI-Express 6+2 pin x 2;
– SATA x 4;ОХЛАЖДАНЕ : 140 mm вентилатор
ЦВЯТ : Черен
РАЗМЕРИ : 145 x 150 x 86 mm
ДРУГИ :
– 12V-2×6 DC cable DC-DC converter;
– ATX3.1 and PCle 5.1 ready;
– Cybenetics and 80 PLUS Silver certified;
– Embossed DC cable;
– Multiple protections: OVP/OPP/SCP/OCP/UVP/OTP;
– Teapo electrolyte capacitor;
70.06  с ДДС / 137.02 лв.
Време на доставка: 1 дeн
Времето за доставка е 1 дeн
Наличности: налично във външен склад
Налични 1
ПРОИЗВОДИТЕЛ : 1stPlayer
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ : PS-750BA7
ФОРМАТ : ATX 3.1
ТИП : Active PFC
СЕРТИФИКАТИ : 80PLUS SILVER
Cybenetics Silver Certified
CE
ЕФЕКТИВНОСТ : 90.33%
КОНЕКТОРИ : PCI-E 5.1 x 1
PCI-Express 6+2 pin x 2
SATA x 4
Molex x 2
4+4 Pin ATX/EPS x 2
20+4 Pin ATX x 1
ОХЛАЖДАНЕ : 140 mm вентилатор
ЦВЯТ : Черен
РАЗМЕРИ : 145 x 150 x 86 mm
Embossed DC cable
Teapo electrolyte capacitor
ГАРАНЦИЯ : 84 месеца
БАРКОД EAN-13 : 6974418981012
EAN: 6974418981012
Марка
Гаранция
Цвят
product_type
Време на доставка
Бележка при доставка
Наличности
налично във външен склад