749.00  с ДДС / 1,464.92 лв.
Код: LS49DG910SUXEN_A Категория: Етикет:
Време на доставка: 1 ден
Времето за доставка е 1 дeн
Наличности: налично във външен склад
Характеристики:
Вид матрица : OLED
Големина на използваната част от екрана : 49″
Радиус на кривата : 1800R
Плътност на пикселите : 110 ppi
Поддържани цветове : 1.0B
Макс. хоризонтален ъгъл : 178 °
Макс. вертикален ъгъл : 178 °
Изображение – съотношение на размерите : 32:9
Ергономични функции : Наклон, Регулиране на височината
Цветова гама : DCI-P3 99%
Многоканален преглед : Picture-by-Picture (PBP), Picture-in-Picture (PIP)
DisplayPort 1.4 : 1
Micro HDMI : 1 (Micro HDMI (Type D))
Аудио интерфейс : 1 (3.5 мм мини жак)
Тип захранване : Захранващ адаптер
Максимално входно напрежение : 240 V
Минимално входно напрежение : 100 V
Консумирана енергия в режим на готовност : 0.3 W
Energy Label : G
Видове монтаж : Десктоп/За монтаж на стена
Монтажни възможности на плосък панел : 100x100mm
Максимална температура на околната среда : 40 °C
Минимална температура на околната среда : 0 °C
Макс. влажност на околния въздух : 80 %
Мин. работна влажност на въздуха : 10 %
Тегло : 12.9 кг
Гаранционни продукти – подлежащи на връщане : Да
Критерии за валидност на гаранцията : Сериен номер
Тегло на пакет – Бруто (кг) : 12 кг
Тегло на пакет – Нето (кг) : 0 кг
Retail Packaging Net Weight Carton : 0 кг
Retail Packaging Net Weight Plastic : 0 кг
Тип пакет : Box
EAN: 8806095810669
Тегло 9.2 кг
Марка
Цвят
Гаранция
Резолюция
Кабели
hdmi-порт
Време на доставка
Бележка при доставка
Времето за доставка е 1 дeн
Наличности
налично във външен склад
Монитор Monitor LED Samsung LS49DG910SUXEN Odyssey G91SD 49" DQHD Curved 1800R 32:9 (5120x1440) QD-OLED 144z 250 cd/m2 1