Монитор Monitor LED Samsung LS32BG750NPXEN Odyssey G75NB, 32″ UHD Curved 1000R 16:9 (3840×2160) VA 165Hz, 350 cd/㎡, 1m:1, Q HDR 2000, 1ms (GTG), 178/178, FreeSync PP, 1xDP 2xHDMI, 2xUSB 3.0 , 3.5 Jack, Tilt/Pivot/Swivel/HeightAdj (120mm), VESA 100×10
469.00  с ДДС / 917.28 лв.
Код: LS32BG750NPXEN-14_A Категория: Етикет:
Време на доставка: 1 ден
Времето за доставка е 1 дeн
Наличности: налично във външен склад
Монитор Monitor LED Samsung LS32BG750NPXEN Odyssey G75NB, 32″ UHD Curved 1000R 16:9 (3840×2160) VA 165Hz, 350 cd/㎡, 1m:1, Q HDR 2000, 1ms (GTG), 178/178, FreeSync PP, 1xDP 2xHDMI, 2xUSB 3.0 , 3.5 Jack, Tilt/Pivot/Swivel/HeightAdj (120mm), VESA 100×100, 3Y
Характеристики:
Големина на използваната част от екрана : 32″
Вид матрица : VA
Тип на резбата : Dot Pitch
Големина на точката : 0.1845 мм
Поддържани цветове : 1.0B
Динамичен контраст : Mega DCR
Макс. хоризонтален ъгъл : 178 °
Макс. вертикален ъгъл : 178 °
Изображение – съотношение на размерите : 16:9
Ергономични функции : Наклон, Регулиране на височината, Въртене около оста, Завъртане
Цветова гама : DCI-P3 95%
Радиус на кривата : 1000R
Многоканален преглед : Picture-in-Picture (PIP)
Слушалки : 1 (3.5 мм мини жак)
Тип захранване : Захранващ адаптер
Максимално входно напрежение : 240 V
Минимално входно напрежение : 100 V
Максимална входна честота : 60 Hz
Минимална входна честота : 50 Hz
Видове монтаж : Десктоп/За монтаж на стена
Монтажни възможности на плосък панел : 100x100mm
Съвместими стандарти за монитор : VESA FDMI
Максимална температура на околната среда : 40 °C
Минимална температура на околната среда : 10 °C
Макс. влажност на околния въздух : 80 %
Мин. работна влажност на въздуха : 10 %
Тегло : 8.6 кг
Гаранционни продукти – подлежащи на връщане : Да
Критерии за валидност на гаранцията : Сериен номер
Тегло на пакет – Бруто (кг) : 7 кг
Retail Packaging Net Weight Carton : 0 кг
Retail Packaging Net Weight Plastic : 0 кг<
Тегло 6.7 кг
Марка
Цвят
Гаранция
Резолюция
Кабели
hdmi-порт
Време на доставка
Бележка при доставка
Времето за доставка е 1 дeн
Наличности
налично във външен склад
Монитор Monitor LED Samsung LS32BG750NPXEN Odyssey G75NB 32" UHD Curved 1000R 16:9 (3840x2160) VA 165Hz 350 cd/㎡ 1m:1 Q