Монитор Monitor LED Samsung LS27D392GAUXEN S39GD, 27 FHD CURVED 16:9 (1920×1080) VA 100Hz, 250 cd/2, 4000:1, 4ms, 178/178, Built-in Speakers, 1xHDMI, 1xVGA, Eye Saver Mode, VESA 100×100, 2Y
89.00  с ДДС / 174.08 лв.
Код: LS27D392GAUXEN_A Категория: Етикет:
Време на доставка: 1 ден
Времето за доставка е 1 дeн
Наличности: налично във външен склад
Характеристики:
Вид матрица : VA
Големина на използваната част от екрана : 27″
Радиус на кривата : 1800R
Тип на резбата : Dot Pitch
Големина на точката : 0.311 мм
Поддържани цветове : 16.7M
Динамичен контраст : Mega DCR
Макс. хоризонтален ъгъл : 178 °
Макс. вертикален ъгъл : 178 °
Изображение – съотношение на размерите : 16:9
Ергономични функции : Наклон
Цветова гама : sRGB 95%
VGA : 1 (15-pin D-sub)
Слушалки : 1 (3.5 мм мини жак)
Тип захранване : Захранващ адаптер
Максимално входно напрежение : 240 V
Минимално входно напрежение : 100 V
Консумирана енергия в режим на готовност : 0.5 W
Видове монтаж : Десктоп/За монтаж на стена
Монтажни възможности на плосък панел : 75mm
Максимална температура на околната среда : 40 °C
Минимална температура на околната среда : 0 °C
Макс. влажност на въздуха (без конденз) : 80 %
Мин. влажност на въздуха (без конденз) : 10 %
Тегло : 3.8 кг
Гаранционни продукти – подлежащи на връщане : Да
Критерии за валидност на гаранцията : Сериен номер
Дълбочина на пакета (мм) : 120 мм
Широчина на пакет (мм) : 30 мм
Височина на пакет (мм) : 60 мм
Тегло на пакет – Бруто (кг) : 7 кг
Тип пакет : Box
EAN: 1
Тегло 3.1 кг
Марка
Цвят
Гаранция
Резолюция
Кабели
hdmi-порт
Време на доставка
Бележка при доставка
Времето за доставка е 1 дeн
Наличности
налично във външен склад
Монитор Monitor LED Samsung LS27D392GAUXEN S39GD 27 FHD CURVED 16:9 (1920x1080) VA 100Hz 250 cd/2 4000:1 4ms 178/178 Bui