Захранващ блок Gigabyte UD1000GM PG5 V2 – 1000W 80+ Gold PCIe 5.1 Ready
Мощност : 1000 W
Форм фактор : ATX
Конектори : 1 x 20+4 PIN
Конектори : 8 x SATA
Конектори : 4 x PCI-Express 6+2-pin
Конектори : 1 x 4+4-pin ATX/EPS
Конектори : 4 x 4 Pin Peripheral
Конектори : 1 x Floppy
Конектори : 1 x 12V-2×6
Ефективност : 90 %
Сертификати : 80 Plus Gold
Модулен захранващ блок : Да
PFC : Active PFC
Размери : 150 x 140 x 86
Входно напрежение : 100 – 240 V
171.42  с ДДС / 335.27 лв.
Код: GA-PS-UD1000GM-PG50-V2 Категория: Етикет:
Време на доставка: 20 дни
Времето за доставка е 20 дни
Мощност : 1000 W
Форм фактор : ATX
Конектори : 1 x 20+4 PIN
Конектори : 8 x SATA
Конектори : 1 x Floppy
Конектори : 1 x 12V-2×6
Ефективност : 90 %
Сертификати : 80 Plus Gold
Модулен захранващ блок : Да
PFC : Active PFC
Размери : 150 x 140 x 86
EAN: 4719331556112
Тегло 2.854 кг
Гаранция
Марка
Форм фактор
Памет, GB
Захранване
Размери
Модулен блок
Сертификати
Време на доставка
Бележка при доставка
Наличности