ЕТИКЕТЕН ПРИНТЕР BROTHER QL1100c (QL-1100c) – PN QL-1100CYJ1
EAN:
282.44  с ДДС / 552.41 лв.
Код: QL1100CYJ1 Категория: Етикет:
Време на доставка: 1 ден
Времето за доставка е 1 дeн
Наличности: налично във външен склад
Налични 7 (може да бъде поръчан предварително)
Настолен етикетен принтер с USB интерфейс Brother QL-1100cBrother QL-1100c е високоскоростен етикетен принтер, идеален за отпечатване на баркодове и големи етикети за доставка в складове и логистични бази. Предлага печат с ширина 4-инча (101,6 мм) и USB свързаност за печат от Windows и Mac.
Отпечатвайте етикети с ширина до 103,6 мм и скорост на печат до 110 мм/секундаUSB свързаност за PC и MacСъхранявайте до 99 шаблона за етикети в паметта на принтераФункция за печат на PDF – за поддържане на печат на етикети FBA (Fulfilment by Amazon)